Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Samsung galaxy s3?

Iphone 4s vagy Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés

Most akarom megvenni az első okos telefonomat iphonet vagy samsungot szeretnék venni de nem tudom eldönteni úgyhogy kérlek titeket hogy írjátok le ,hogy melyik a jobb, melyik tud többet, melyik törik legkevésbé? stb.

SOK VÁLASZT KÉRNÉK!



2012. dec. 8. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
samsung, az android az fiatalosabb, elsőre szerintem sokkal jobb, az iphone-ra se mondom, hogy szar, de ár-érték arányban nem baráti, a samsungnak viszont a felső kategóriás telefonjai már árban is jól vannak belőve, plusz jobb is szerintem hardveresen a galaxy s3
2012. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
iPhone jobb kezelhetőségre van rá jó sok app és ha veszel rá 2-ezerért egy sima bumper-t akkor valamilyen szinten bírja az eséseket. Gyors, megbízható, készíthetsz vele biztonsági mentést a rajta levő cuccokról. Árban lehet hogy jelenleg a Galaxy drágább is. Amúgy android hulladék ios-hoz képest.
2012. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!