Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Titeket nem zavar egy telefonn...

Titeket nem zavar egy telefonnál, hogy nem éritek el a kijelző bal-felső sarkát?

Figyelt kérdés

Most akarok telefont venni, Xperia P és S közt vacilálok, de engem zavar az S-nél, hogy nem érem el a kijelző bal-felső sarkát(jobb kézzel). A P-nek pont elérem. Pedig az S-nek "csak" 4,3"-s kijelzője van. Mi van egy Galaxy S III-nál? Titeket nem zavar ez? Vagy meg lehet szokni? Még arra gondoltam, hogy talán azt a részt annyira nem kell használni. Mit gondoltok?



(A boltban rajta levő, kb. 3/4-ed centi vastag és széles(a hossza nem számít) "lopásgátló" kis érzékelő mennyit számít a kijelző átérésénél?


Mert anélkül nem próbáltam, mert egy ismerősömnek sincs, csak boltba tudom kipróbálni.)



2012. dec. 8. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar mert az enyémen vannak ilyen nyomógombok és az tök qúl :D
2012. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a "csak" 4,3" az inkább "csak" 4"...


Egyébként nekem egy 3,7-es kijelzőjű desire-öm van, elfér a tenyeremben, lapátkezem van, még az S3-at is simán átérem.

Neked meg túl kicsi a kezed ezek szerint.Válassz olyan méretben, amit kényelmesen tudsz használni és nem lesz problémád.

2012. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
előttem szóló. az a "csak" 4.3" az 4.3" elmondom neked. (jó tanács: nézz utána és utána írd a hülyeségeket.!)
2012. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
S-em van és elérem :D Szóval emberfüggő, ha neked nem felel meg szerintem kisebb készüléket nézzél!
2012. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hopplá, sorry, késő volt már, nem fogott az agyam és az S-t összevontam az Galaxy-val, mert közben egy galaxys kérdésen is pörögtem.Az xperia S már már tészta, jogos.
2012. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És a kis cucc mennyit számít?
2012. dec. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!