Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lett már jobb telefon a...

Lett már jobb telefon a Galaxy s 3 on meg iphone 5 ön kivül?

Figyelt kérdés
Olyan Augusztusba néztem a telefonok után utoljára és akarok 1 kicsit "pótolni" XD

2012. dec. 9. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920.Bár a "jobb" az mindenkinél mást jelent.
2012. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nexus 4, Galaxy Note 2, HTC Droid DNA (bár ez inkább csak az 1080p kijelző miatt érdemes megemlíteni, amúgy nem valami felkapott), Lumia 920, kb ennyi.

iPhone 5-nek nem nagyon van helye a listán, csak mivel iPhone és sokat adnak el belőle ezért érdemes megemlíteni.

2012. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintetek egy HTC Sensation Xe "meddig lesz még "jó" telefon?"
2012. dec. 9. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Erős közép kategóriába még belefér, egy évig kb.
2012. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

thx a válaszokat

Csak azért kérdeztem meg mert most jött ki androidra a GTA vice city azt kb 1 perc játék után meghal a telefonomon XD


Mondjuk gta 3 nál meglehetett volna sütni 1 tojást rajta

2012. dec. 9. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Xperia Mini Pro szint is "jó" telefon. Amúgymeg lehet én vagyok a hülye, de egy telefon még mindig nem játékra való.
2012. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Mini Pro valóban a mai napig az egyik legjobb kis telefon :-)

Napi szinten jár nálam mindenféle csúcs százezres telefon, egyik jobban köhög mint a másik, ez meg csak teszi a dolgát rezzenéstelenül...


A telefon meg valóban nem játékra való. Annyiért bárki vehet egy konzolt és nem egérmozin erőlködik.

2012. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jóóó jóóóó nem gamera való de milyen "állatmár" hogy fut a telefonon pl: ps1 játék stb
2012. dec. 9. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sony Xperia T-ről senki nem hallott?
2012. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nexus 4 jobb? A galaxy s 3 az összeset lepipálja barátocskám amit leirtál...teljeseitményben,hardver ügyileg a piacvezető eddig ennyi aki nem ért hozzá ne mondja ezt
2012. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!