Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilszolgáltatók közül...

A mobilszolgáltatók közül miért a t-mobilnál vannak a legtöbben, pedig az a legdrágább?

Figyelt kérdés
Oké hogy ott ilyen extra olyan extra szolgáltatások vannak de ebben a válságban ilyen sokan megengedhetik maguknak ezt a luxust?
2012. dec. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én: amikor első telóm megkaptam még a t-nek volt a legjobb a lefedettsége. És tök jó, ha valahol 3 forinttal olcsóbban beszélsz, egészen addig, amíg tudsz beszélni.

Hogy miért nem váltottam? Nincs időm figyelni, hogy mikor kinél van épp akció, mert körülbelül, két hét sem telik el, a másik szolgáltatónál lesz akció. Ezen kívül véleményem szerint mindegyik szolgáltató ugyan olyan drága, csak az egyik itt ad 3 forint kedvezményt, a másik amott.

2012. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 _Jessy_ ***** válasza:
Mert az a legrégebbi, és az ügyfelek meg nem szeretnek váltani.
2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Mert sokaknak 10+ éve van ugyanaz a számuk.

A számhordozás még mindig macera, a szolgáltatással elégedettek, akkor minek váltsanak?

2012. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sokkal drágább, mint a többi, és Magyarországon egyszerűen nincs verseny ilyen téren, nulla. Mocsok mind, meg lehet nézni, máshol mennyiért adják a telefonálást...
2012. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!