Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás androidos...

Van ilyen alkalmazás androidos telefonra?

Figyelt kérdés

Egy olyan alkalmazásra lenne szükségem, ami bekapcsolja a vakut. Így sötétben is látom, hogy mit fényképezek. Amikor kamerázni akarok akkor belehet kapcsolni, hogy folyamatosan világítson, de ha fényképezek akkor a gomb lenyomása után villan csak fel, de így nem tudok még fókuszálni sem, egyszer csak készít egy sz@r képet és látom ám, hogy nem is azt akartam lefényképezni, vagy nem is így.


Már megnéztem minden beállítást és nincs ilyen. Csak kamerázásnál lehet állandó megvilágítás. szóval valaki tud segíteni?



2012. dec. 10. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Az a nve hogy zseblámpa google play-ben.
2012. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem van ilyen alkalmazásom, de ez nem világít akkor amikor én fényképezni akarok vele.
2012. dec. 10. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Úristen,te jó ég... Lehet,hogy azért nem találod,meg azért nem tudod beállítani,mert például nincs a telefonodba vaku.. Azért nem működik az auto fókuszáló is..... És ezért nem megy a google play-ről letöltött zseblámpás,vakus alkalmazások.. Milyen telefonod van?? Tudod... a google a barátod..Utána tudtál volna nézni egy kicsit,hogy miért nem tudsz vakuzni. De te neeeeeeeem... Könnyebb volt egyből segítségért kiabálni... Hát Ok!
2013. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

Utolsó, ha már ennyire osztod az észt, meg hogy utána is járhatott volna, igazán vehetted volna a fáradságot, hogy elolvasod, hogy mit is írt a kérdező, mi a problémája, és mit szeretne.

Teljesen érthetően, és jól megfogalmazta:


Neki egy olyan alkalmazás kell, ami fényképezés közben folyamatosan bekapcsolva tartja a vakut.


Kérdező: sajnos nem tudok ilyen alkalmazást.

2013. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!