Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt Maxell Maxtab C8-ra...

Ricky B kérdése:

Rootolt Maxell Maxtab C8-ra telepített apk nem indul. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Rootoltam, teljes hozzáférésem van mindenhez superuserrel, root explorer-rel telepítettem SD kártyáról az .apk-t (esetemben egy sima angry birds-öt) viszont telepítés után nem indul mégsem. Nem volt az apk mellé semmi egyéb com-os cucc. Mit nem csinálok jól? Hova másoljam be az apk-t? Honnan és hogy telepítsem ha már rootolt a gép? Köszönöm!

2012. dec. 10. 15:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy megadtam a jogokat is az apk-nak, megkerestem a telpített com.rovio.angry... apk-t is, annak is adtam minden jogot, de hiába. Ikonra klikk után elsötétül a képernyő, majd 1 másodperc múlva visszaugrik a főablakba...
2012. dec. 10. 16:15
 2/2 anonim válasza:
Ha más alkalmazások futnak akkor semmit nem tudsz vele, lehet hogy nem kompatibilis vagy hibás az app, mindent playről telepíts és mobilról ne a számítógépről.
2012. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!