Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefon fajt? Úgyértem sony vagy nokia vagy samsung és a többi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 19:30
 1/5 baggio0301 válasza:
A sony-t most nagyon tolják hogy jó! én most vettem nem rossz. a samsungok is faszák az újabbak nokiát nem vennék mert drágább mint a többi azonos tudással. szerintem legalább is.
2012. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Sony mostanában jó telefonokat készít szerintem, olcsóbban a Samsungnál, de nem rosszabbakat. A Samsung kissé túlárazza a készülékeit, valamint az alsóbb kategóriákban eléggé nevetséges ár/érték, vagy inkább minőség arányában készít mobilokat. A Nokia Windows oprendszeres mobilokat gyárt, ami nem rossz, de zárt forráskódú, tehát kevesebb rá az alkalmazás és sokkal kevésbé módosítható, mint egy Android és itt megjegyezném, hogy egy Nokiáért is sokat elkérnek, kérdés hogy megéri-e. HTC, Huawei ezekről nem tudok sokmindent elmondani, nincs velük tapasztalatom. LG az néha koppintja a Samsungot. Ugyanúgy vannak tényleg okos mobiljaik, de nekem nagyon nem jött be ez a márka, szerintem gyenge minőségű kacatokat gyárt, de minden téren. Ami most feltörekvőben van, az az Alcatel. Igen Alcatel és nem a téglafonra kell gondolni. Nézzük meg az OT 995-öt, annyi pénzért bestbuynak mondható és szerintem egyáltalán nem szégyen, hogyha valakinek ilyenje van, nem mindenkinek telik iPhone-ra amit egyébként is az az ember vesz, akinek nagyon sok pénze van, ki akar tűnni a tömegből és azt nézi, hogy Apple. A nevéért veszik és csak egy bizonyos réteget céloznak meg vele, hogy ők elmondhassák, van egy iPhone-juk. Mellesleg irtózok az ilyenektől, hogy 3 fős család, apa kezében fekete iPhone, anyukának fehér iPhone, a gyerek meg nyomogatja az iPodot, meg a PSP-t ááá..


Na a lényeg, hogy szerintem SONY.

2012. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!sokat segítetetek és lekváros palacsinta igazad van!!
2012. dec. 11. 15:12
 4/5 A kérdező kommentje:
na és lg vagy htc?
2012. dec. 16. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
High Tech Computers.
2012. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!