Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telótokra ti milyen...

Androidos telótokra ti milyen programokat tettetek rá?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem telót (zte grand x in), és nem tudom miket lenne érdemes rá feltenni, mondanátok párat? meg hogy mire figyeljek oda, kell-e vírusírtó, csak marketről vagy torrentről is tehetek fel cuccokat?
2012. dec. 10. 19:45
 1/3 anonim válasza:
Dropbox, Tunein Radio, Facebook, Google Translate, Juice Defender Ultimate, Go Locker, Jetpack Joyride, Pixlr Express, Opera Mini... víruírtó nem kötelező, de jobb ha van, torrentről nem lehet letölteni alkalmazást viszont vannak az apk fájlok amit androidban lehet telepíteni
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs elírtam, szóval nem androidban lehet telepíteni hanem internetről letöltöd aztán a telefon fájlkezelőjében megnyitod és telepíted
2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amit legutóbb torrentről akartam feltenni egy pdf olvasót, telepítésnél kért olyan hogy módosíthatja az sd kártya tartalmát....
2012. dec. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!