Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S II meddig lesz elég,...

Galaxy S II meddig lesz elég, ha sokat szoktam androidon játszani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Figy, ha azt nézzük, hogy még mindig elég az 1magos készülék játékra.. és már 3 évesek az első csúcskészülékek, amiken mentek a 3d-s játékok.. Még 2 éve szerintem van az S2-nek. Bár ez attól is függ, hogy mennyire fognak fejlődni a játékok. De nem tudni, hogy mi lesz 2 év múlva. mikor a Galaxy S debütált, akkor sem tudták előre, hogy 2 év, és már a 4 magnál fogunk járni. De elég lenne 1 olyan dokkoló, amivel gyengébb PC-t tudnál csinálni az Androidos telefonodból. A Note 2-höz van ilyen, de elég gyerekcipőben jár a dolog.

Én is S2-ről váltottam, mert beleszerettem a Note 2-be a mérete miatt, de úgy szoftveresen is használtam az S2-t 4.1.2-es hivatalos Samus androiddal, és a Note 2-t is. Annyit tudok rá mondani, hogy szoftveresen mindkettő tökéletes, semmi bug nem jelentkezett egyiknél sem, és nem is akadt. Játékok terén sincs semmi olyan még, ami miatt az S2-n akadt volna. Talán a Most Wanted beszaggatott S2-n 1x mikor indítottam utána a verseny elején, de máshol semmi ilyen. Szóval jó.. :D

2012. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha, köszi. és egyébként megérte váltani note 2-re?
2012. dec. 10. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!