Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 miért...

Sony Ericsson Xperia X8 miért indul újra?

Figyelt kérdés
Bekapcsol a telefon és kiírja, hogy Sony Ericsson és utána egyből újra indul és ezt csinálja folyamatosan. Már szoftver frissítettem a Sony PC Companion segítségével, de nem használt. Előtte való nap semmi baja nem volt csak le volt merülve, felraktam tölteni és reggel mikor hívtak kikapcsolt és azóta azt csinálja (hozzá teszem az aksi kikapcsolás utána vissza lement 1%-ra. Szerintetek mi lehet a problémája? Akkumulátor hiba vagy inkább szoftver?
2012. dec. 10. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak angol linket tudok de próbáld meg a pc companionnal vagy pc suite-tal megjavítani.


[link]


Boot loop -nak hívják az ilyen jelenséget próbálj meg egy Xperia X8 hard resetet csinálni.


[link]

2012. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak az a probléma, hogy nem veszi az usb kábelt sem, meg a töltést sem és teljesen le van merülve és nem tudom bekapcsolni sem. :S
2012. dec. 11. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!