Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U vélemények?...

Sony Xperia U vélemények? 40eFT T-mobilba Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri 40 490Ft-ért dominoba?? Elsősorban olyanokat kérdezek akinek ilyen van. 5,5Gb belső tárhely mennyire elég?

Gta3, meg egy-két másik játéknak elég a tárhely?? Esetleg mittomén egy 100-150 zene?? Láttam youtube-on hogy ilyen microUSB-USB átalakítóval hozzá lehet kötni pendrivot, Szerintetek? Kijelzőméret ok???

(P-t azért vetettem el, mert nem cserélhető az akksija(unibody)..mondjuk tudásra jobb is, de plusz 18 000...Sola ugyanennyibe van..)



2012. dec. 11. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, 150 zene simán ráfér, a gta 3 meg 650mb-ot foglal, szóval az is bőven ráfér, és simán elfut, ahogy az összes komoly játék is.
2012. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OTG kábellel nem próbáltad még összekötni?? mert így lényegében nomád módon, de bővíthető :D http://www.youtube.com/watch?v=r54H2Pn4nnQ
2012. dec. 11. 21:03
 3/3 Darius/92 válasza:
Nekem U-m van és tökéletesen működik, de nem unibody a teló mivel felcsúsztatod a hátlapot és cserélhető az akksija. 150 zene hogyne férne rá, 4 giga szabad helyed van. Kijelzőméret 3,5" nekem bőven elegendő, de ez emberfüggő hogy kinek mekkora képernyőméret a kényelmes. A Solanal jobb az U hiába drágább nála a Sola, a képernyője szebb és a ppi értéke is magasabb. Meg persze designban is odaver a Solanák persze ez csak személyes vélemény. :)
2012. dec. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!