Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném a symbian 9.4-es...

Szeretném a symbian 9.4-es oprendszert kicserélni symbian belle-ra a telefonomon (nokia n97 mini) ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne olyan emberek segítségre akik már hajtottak végre operációs rendszer cserét symbian alapú telefonoknál vagy az én esetemben egy nokia n97 mini készüléken szeretnék smybian belle-t tenni a 9.4-es helyett, van rá lehetőség? (Kérem mindenkitől mellékeljék a provokatív és flegmatikus válaszokat a felhasználók előre is köszönöm) :)
2012. dec. 11. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokia Belle-t nem lehet telepíteni erre a mobilra, azt csak a Symbian^3-as típusokra lehet.
2012. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És esetleg más típusú rendszert nem lehet telepíteni az n97 minire ? : /
2012. dec. 11. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A Nokia Suite nevű PC-s programmal fel lehet telepíteni a mobilra kiadott legújabb szoftverfrissítést, ha még nem az fut rajta.

[link]

2012. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ezt a programot de csak az alapvető alkalmazásokra vonatkoznak a szoftver frissítések sajnos :S nincs a programon belül oprendszer cserére lehetőség de akkor kénytelen vagyok továbbra is a Symbian 9.4 verzió mellett maradni :/ :( gondoltam a symbian anna-ra is de akkor igy már kétlem h támogatná a szoftver a telepítést az n97 mininél de azért köszi a segítséget :)
2012. dec. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!