Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Rhyme vagy Sony Sola?

HTC Rhyme vagy Sony Sola?

Figyelt kérdés

Tudom hardverileg a sola jobb, de mégsem tudok dönteni. A htc ad a telefonhoz 8 gigás kártyát, dokkolót, bőrtokot, illetve jóféle fülhallgatót is. Amúgy a htcben 768 mb ram van, ez parasztvakítás vagy tényleg érezhetően jobb mint az 512? Viszont nem tudom, hogy manapság mire elég egy egymagos processzor? A sola 3-4 ezer forinttal lenne drágább. Szerintetek melyik éri meg jobban?

Netezésre, zenére, olvasásra, játékra is használnám.



2012. dec. 11. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyivel érezhetőbb.

Mondok 1 példát.. a lényeg az az, hogy az S3 JB-vel szinte ugyanazokkal a feature-okkal eszik általában 700mb ramot(az 1 gb-ből). A Note 2 pedig 2gb rammal eszik van mikor 1.3gb ramot is. Szerintem úgy van a készülék vele, hogy minél több van benne, annál lazábban fut, de persze több ramot is fogyaszt, és így a rendszer nyugisabban tud ellenni. Viszont én a Sola-t ajánlom. A Rhyme az csajoknak készült telefon, és nem is mai darab. Most amúgy azért akarsz lemondani a Sony-ról, mert kapsz 1 8gb-s kártyát? Nem drága manapság a 32gb-s kártya sem. Ha pedig nem bővíthető a sola.. akkor szopacs, mert játékra nem igazán való 1 olyan készülék, ahol nincs elég hely.

2012. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogy azért, csak amíg a sonyhoz később vennék majd ilyen kiegészítőket, addig a htcnél ezt gyárilag adják hozzá. Szerintem szürkében vagy kékben nem nőies, de ez ízlés kérdése. [link]

Egyébként a sony felé hajlok, csak elgondolkoztam kell-e nekem dupla magos telefon. Az egymagos adreno 205 nagyon gyenge? Menüben beszaggat néha?

2012. dec. 11. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és sonyra lesz JB?, mert úgy volt, hogy nem, aztán, hogy mégis, de hivatalosan nem erősítették meg. Htcről semmit nem tudok ez ügyben.
2012. dec. 11. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A sola jobb. A htc már elég elavult, nem is két magos. Ezek a kiegészítök meg elég olcsók, és a sola 8gb-os memóriájú, ami bővíthető.
2012. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja csak a 8gb-ből kap a felhasznalo vagy 4-5-t. Aztán ennyi megy a gamekre..
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!