Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg Sony Xperia Tipo vagy Huawei Y200? Tényleg nagyon kicsi a Tipo kijelzője? Fiú vagyok, de sokan azt mondják hogy a Tipo női telefon. Ciki lenne ilyet venni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem női telefon, nem lenne ciki.

És annyiért, amennyiért tipot vennél, nem kapnál jobb telefont.

2012. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) És szerinted is jobb mint a Huawei Y200 ?
2012. dec. 11. 20:06
 3/10 gergoap ***** válasza:
Hülyeség! Női telefon? Fekete? Én pont azért vettem, mert belefér a zsebembe. Egyáltalán nem kicsi a kijelzője. Persze ez relatív. Árban a legjobb telefon, minden fut rajta.
2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, jobb mint az Y200
2012. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha nem rózsaszínűt veszel, akkor nemigen lehet nőiesnek nevezni egyik érintős telefont sem. Téglalap forma, az elején kijelzővel. Tizenkettő, egy tucat. Hol ebben a nőiesség?


Hogy melyik telefon fekszik neked jobban, az attól is függ, hogy melyik funkcióit akarod leginkább kihasználni a szokásoson kívül.

A mobilarena.hu-n mindkét készülékről van teszt, olvasd el és dönts!

2012. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyértelműen Tipo. Legkevésbé se női, és mindenben sokkal jobb, és mivel 2x annyi ram van benne sokkkkkkal gyorsabb :) Bár a kijelző valóban kisebb de pont tökéletes :)
2012. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is tipot terveztem venni, de a boltban (telenor) moondták hogy vettek 3-4en és mind visszavitte, volt aki egy nap kétszer vitte vissza, ugyhogy ezért lett a huawei ascend200 én szeretem szép nagy a kijelző, játékok is futnak szépen, annyi hogy nagynéha ha netezek akkor kilép valamiért, de ez elhanyagolhatóan kevés. szóval én a tiporol nemtudok nyilatkozni, de a huawei jó kis teló :))
2012. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem valamit írni... Huawei-t ne vegyél! Igaz,hogy nagy kijelző,de ennyi... Nem szép a kijelző,kevés hely, csúnya képek... Egyszóval: nem éri meg! (Ez három szóvolt már,hoppá :D ) Tipo-ba a belső tárhely alapból 2,15 GB! És bővíthető is 32 GB-ig! Szóval TIPO !!!!!
2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gergoap ***** válasza:

Az èn Tipo-m 4 hónapos, kutya baja... :-)

T-Mobile-os.

2013. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a Huawei ascend y200 csak rövidtávon jó. Én alaposan kiteszteltem és 3-4 hónap után az alkalmazásokba belelépek és egyből kilép a menübe, a youtube azt jelzi hogy nincs csatlakozva a wifi-hez, holott 5ös jellel megy a wifi és nem mondható az hogy nincs wifi mert a másik telefon fogja.

Egyszóval kaki telefon!

2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!