Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Whatsappon felvenn...

Hogyan kell Whatsappon felvenni barátot?

Figyelt kérdés
Nem sikerül!Már mindent csinált,küldött smst,de a barátot nem tudom felvenni.Anyumat szeretném.Mindkettőnknek telepítve van a Whatsapp.Mindkettőnk telója Samsung Galaxy Y.
2012. dec. 11. 21:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem Xperiám van. A telefon könyve írd át Anyukád számát h +36tal kezdődjön. Lépj be a WhatsApp-ba és ha minden igaz, ott felül jobb oldalt van egy nagyító, arra menj rá és akk ki kell hozni a kapcsolatokat. VAGY: keress egy olyan opciót h frissítse a kapcsolatokat.

(Nekem is volt ilyen problémám, így sikerült megoldanom, nem tudom nálad beválik e...)

2012. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló

Köszi, bejött a +36 módszer ;D Most nem egy embert írhattam át +36-ra... :D

2012. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szívesen (: Akk ezentúl én is tudni fogom tutira, ha másnál lesz probléma, mert nálam fél óra gondolkodási időbe beletelt ezelőtt, hogy rájöjjek, mi lehetett a gikszer ^^'
2012. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aaa kajak bejott a +36os.

Koszonom. Ezer hála. :$$$$$

2015. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!