Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 vagy Lumia800? Melyik...

Iphone4 vagy Lumia800? Melyik miért? Vagy miért ne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
iPhone-t csak akkor vegyél, ha nem zavar, hogy az adatok másolásához (gépről telefonra és vissza) csak az iTunes program használható... A többi telefont simán felismerik a gépek, mint egy pendriveot.
2012. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lumia 800 hoz kell a zune program. De én ha tehetném se vennék szifont. Limia 800 at a wd 7.8 tökéletessé fogja tenni.
2012. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Utálom a WP-s telókat ezért iPhone.
2012. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez tényleg egy fogós kérdés. Én az iPhonet választanám pedig a 4-est különösen nem szeretem.


Lumia 800at amiért nem vennék az a WP. Ez is korlátolt mint az iOS. Nincs itt se bővítés, vagy aksikivesz. A rendszer plusszban egy felvezetője a WP8-nak. A másik kérdésedhez (Xperia P vagy Lumia 800) már leírtam mi a bővített bajom a WP7-el.


Ha két ilyen korlátolt rendszer közül kéne választanom, azt választanám amelyik már bizonyított, nem is keveset.

2012. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Utolsó, akkor ha tehetnéd mit választanál?


Még azt szeretném kérdezni, hogy az iphone-ban van-e rádió és hogy egy régebbi nokiáról át fogom-e tudni másolni az adatokat.

Ha nagyon balfék vagyok és nem boldogulok, akkor van olyan cég vagy valaki, aki vállal ilyen dolgokat mint pl. másolás, térkép telepítés stb. Köszi :)

2012. dec. 12. 12:06
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Persze mert a szifonok már régóta vannak de mikor is jött be a wd? Meg nem ertem miért utálu a 2. vagy a 3. Válaszolo a wdket ... Szerintem 1-2szer volt csak a kezében és nem talált rá több ezer fölösleges alkalmazást...
2012. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem iphone-om van, de soha többet nem vennék ilyet, az biztos.

Pl. apróság, de csengőhangnak is vagy olyat tudsz beállítani, amit pénzért leszedsz, vagy marad az eredeti pár hang, ami be van állítva (vagy persze feltöröd a telefont, de könyörgöm... ezt már egy 10 évvel ezelőtti nokia is tudta, az iphone miért nem tudja?!)

2012. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A 2 közül egyik sem kéne amúgy. Esetleg a Sony xperia slt26i-nek olvass utána.
2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem lehet csengőhang egy olyan zene, amit a netről szedek le?!
2012. dec. 12. 13:08
 10/23 anonim ***** válasza:
Pontosan. De wp nél sem.
2012. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!