Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia J telefonban...

A Sony Xperia J telefonban hol van (ha van) a memória kártya helye?

Figyelt kérdés
A SIM kártyájét és a MicroSIM kártyájét megtaláltam, de ezen kívül nem látok sehol semmi nyílást, ahova betehetném a régi telefonom a memória kártyáját.

2012. dec. 12. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A SIM kártya melletti kisebb slot a memóriakártya helye. Oda tedd.


[link]


9-ik oldal.

2012. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne haragudj, nem a kérdésre válaszolok, de nagyon érdekelne a telód, szeretnék egyet de csak azt hallom, hogy nem éri meg az árát és lassú. Neked mi a véleményed? Meg vagy vele elégedve vagy tényleg van, amikor a menüben pl. akadozik?
2012. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Kb. 1 órája kaptam meg, szóval nem nagyon tudok róla véleményt mondani, de eddig minden rendesen működik :)

Elsőnek: köszi szépen a segítséget! (amúgy azt a nyílást én is megtaláltam, csak nem fért bele a memória kártya, és ebből azt következtettem ki nagy okosan, hogy akkor kell lennie egy másik helynek is, de akkor sajna nincs, kell egy új memória kártyát vennem :( )

2012. dec. 12. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nem tudja valaki véletlenül, hogy miért írja azt a SIM kártyámra, hogy letiltva? vagy, hogy hogyan tudnám a telefonszámokat kinyerni belőle? mert olyan mintha nem érzékelné, de telefonálni lehet vele (lehet csinálnom kellene egy új kérdést)
2012. dec. 12. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy tudod belerakni a memória kártyát ha előtte kiveszed az akksit ,anélkül nem fog menni .. meg persze micro sd nek kell lenni a kártyának
2013. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!