Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már egy ideje aranykártyás...

ST15i kérdése:

Már egy ideje aranykártyás vagyok, van 600 pontom. Ezzel mit tudok kezdeni? Mire tudom beváltani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott vannak az oldalon hogy milyen hülyeségekre lehet elkölteni és mindjárt el is tűnik az éveken át halmozódott 600 pont, pl egy előfizetéses telefonra amire krvára nincs szükséged és nem is jössz ki belőle olcsóbban ez csak szemfényvesztés de te tudod.
2012. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
600 pont még sajnos tényleg nem sok mindenre elég. Én a 3000 pontomból nemrég egy 4GB-os SD kártyát tudtam venni. Ha sokat telefonálsz, a pontjaid száma is gyorsabban nő, de ez nyilván a szolgáltatónak nagy biznisz. Ez a pontrendszer egy kis plusz apróság, ne számolj vele komolyan.
2012. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!