Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jól néz ki a Sony...

Szerintetek jól néz ki a Sony Xperia U? És szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Vélemények jöhettnek
2012. dec. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri,jó telefon de viszont nem bővíthető a memóriája.

Nekem nem tetszik az egész olyan gagyi benyomás kelt(de nem az) és a kijelzője sem annyira szép. Ez az én véleményem.

2012. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ma vettem pont ilyet

nagyon meg vagyok vele elégedve, csak nem adtak hozzá a t-mobilnál képernyő védő fóliát hozzá :/ ezért egy mini pont a T-mobinak.

Am jó teló leszámítva hogy nem lehet bővíteni, de nekem elég az 5,5GB :) szóval ilyen téren is jóféle

Ár/érték arányában a legjobb

főleg úgy hogy 40 ezer FT a T-mobilnál! :)

2012. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

OK!

Ezen kívül semmi baj sincs vele?

2012. dec. 12. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ég világon nincs semmi baj vele. Nagyon jó telefon. 2-es, én még 52ért vettem a Tmobilenál, kérdezz utána mert nekem járt hozzá fólia. Kérdező, ha elég az 5,5 giga szabad tárhely, akkor mindenképpen ezt javaslom, ár érték arányban BIZTOS hogy nem találsz jobbat.
2012. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon meg vok vele elégedve, és szerintem egész jól néz ki, nem unalmas a designja.
2012. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!