Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak ilyen programok okostel...

Vannak ilyen programok okostelefonra?

Figyelt kérdés

alcatel ot-995-re kellene,egyik osztálytársam azt mondta,hogy ő leszedett valami lauchert(ingyenes( amitől gyorsabb lett a telója meg több ramja is lett(ezt nehezen hiszem)...


illetve valami egyéb hasznos progikat? pl: olyan zenelejátszó amiben van eq,ami gyorsítja a telót,amitől tovább bírja vagy ami csinálhatok témát pl


2012. dec. 12. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Meglátszik, hogy kezdő vagy Androidban (akár csak én), úgyhogy hosszan leírom.


Teló gyorsítása történhet alkalmazások bezárásával (erre ajánlom az Advanced Task Killert), vagy a processzor túlhúzásával, ám ez szétbarmolja a telót, ne tedd, bár nem os tudod Root jog nélkül (rendszergazda).

A RAM (randomly accessable memory - véletlenszerűen elérhető memória) legfeljebb úgy növelhető, ha harvert teszel bele, tudomásom szerint. Az elképzelhető, hogy a rendszertől elvesz némi ramot, bár NAGYON kétlem, hogy van-e ilyen.

Zenelejátszó minek? Az alap tökéletes (nekem). Téma csináláshoz pedig úgyszintén szükséged van root jogra. Ehhez nézz utána neten, de csak akkor ajánlom, ha 14 évesnél idősebb vagy, tudsz komolyan venni dolgokat, és már használod egy éve a telefont. Ehhez már kellenek technikai ismeretek.

Remélem, segítettem. Javítsatok ki, ha tévedek.

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!