Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki kell sütni az új telefon...

Ki kell sütni az új telefon aksiját? Hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy sony xperia j-t, használtam pár óràt, aztán kiírta, hogy merül és feltettem töltőre. Fel lett töltve maxra, de az aksi állapotánál azóta is kiírja a százalél mellett, hogy kisütés. Mi kell vele csinálnom?
2012. dec. 12. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk nézd meg a használati utasítást, hogy mit ír. teljesen egyértelműen ott lesz.
2012. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az akksit úgy kell kisütni hogy finoman lisztbe mártogatod majd serpenyőben előmelegített olajon színváltozásig kisütöd.
2012. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A telefon által kiírt "kisütés" szó azt jelenti, hogy nincs töltőn, és az akksiban lévő feszültséget használni a működéshez. Nem összetévesztendő a régen használt kisütés kifejezéssel, ami azt jelenti, hogy lemeríted az akksit teljesen vagy netán magas feszültséget kapcsolsz rá vagy töltöd 3*12 óráig. Ezeket NEM kell megcsinálni. ( Sőt, tilos)


A lényeg

Nem kell csinálnod semmit, pusztán annyit jelent a felirat, hogy nincs töltőn.

2012. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs benne, lehet azèrt mert
2012. dec. 12. 21:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval webshopos és sztem kispórolták
2012. dec. 12. 21:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen :)
2012. dec. 12. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Lol néha elfelejtem a mondat elejét, mire a végére érek. :D

Így született előző hsz-em első mondata is. :D

2012. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!