Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U, Samsung Galaxy...

GS0102 kérdése:

Sony Xperia U, Samsung Galaxy S Advance, Nokia Lumia 800? Szeretnék telefont venni, árban ezek férnek bele. Kb.2hete vacilálok. Tapasztalatokat várok, esetleg hozzáértő tanácsokat!

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 21:59
 1/10 anonim válasza:
0%

xperia!


samsung nokia szar

2012. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első:Te h.lye vagy már bocs.

A Samsung és a Sony kb. ugyanazt tudják és a többi samsunghoz képest az s advance nincs túlárazva.Itt már csak azt kell eldöntened hogy melyik tetszik jobban.A Lumiákat sem szabad leszólni, nyugodtan lehet mondani hogy a felsőközépkategóriás Lumiák igenis jóak, viszont ez már egy kicsit más kategória.El kell döntened hogy wp vagy android.

2012. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Lumián azért gondolkozom, mert sokan azt írták róla, hogy a wp elég rossz rajta. Jelenleg Galaxy 3 telóm van és el voltam vele 1,5évig. De mégse annyira, hogy egyből rábólintsak a Advancera...Xperiám még nem volt. Lehet tényleg az lenne a legjobb.

Amúgy az Advance árához képest szerintem nagyon jó. A kérdés, hogy ebben az ármagasságban mit nyújt egy windows mobil...

2012. dec. 12. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:

A Wp és android nagyon külömböznek, a wp inkább hasonlít az ios-hoz mit az androidhoz, tehát inkább zártabb oprendszer, kevesebb app, de a legtöbb azon is megtalálható.Az android jobban testreszabható, rugalmas, nyitottabb.Röviden ennyi.Tehát ez személy függő hogy jó vagy rossz oprendszer.Azt kell eldöntened hogy nyíltabb,testreszabhatóbb, vagy zártabb, könnyebben kezelhető telót akarsz.A kezdő okostelefonosoknak inkább a zártabb oprendszereket ajánlják de nem nehéz megtanulni az android használatát sem.Az Xperiákat mostanában nagyon dícsérik a jó ár/érték miatt,viszont a galaxy s advance-al szembe állítva sztem elgondolkodtató.Ahogy elnézem sztem az S Advance kicsit jobb:

Nagyobb képernyő,bővíthetőség,nagyobb ram és rom,frissíthető android 4.1-re.

2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lumia 800 jó telefon,én szeretem a WP-t.Sokkal stabilabb rendszer mint az Android.Tuti nem fog akadozni.Van már rá minden a marketten.Nekem tetszik a pörgő forgó csempék,ahogy frissül az alkalmazás,de ez egyéni ízlés kérdése.A Nokia meg anyaghasználat,összeszerelés minőségében még mindig Nokia minőség.Samsungot ne vegyél,nagyon nem jól optimalizálja a droidot,ezért hajlamos akadozni,lefagyni.Anyagminőség meg egy Lift üdítős flakonhoz hasonló.Ha az Android csili-vili felületéhez,és a nyitottságához húzol inkább,akkor Sony(azt hallottam egész jól gatyába rázza az Androidot)
2012. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lift üdítő. XD Ez jó! S most megnéztem a Galaxy 3 telómat és tényleg van benne valami! :D
2012. dec. 14. 00:32
 7/10 A kérdező kommentje:
S tényleg akadozik is, ami roppant bosszantó tud lenni olykor.
2012. dec. 14. 00:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszolónak, van benne valami amit mondasz.

A Nokia anyaghasználatban meg összeszerelésben még mindig nyerő, nem fog nyikorogni vagy ropogni,csak sokan nem szeretik a wp-t a zártsága és a kinézete miatt(megmondom őszintén nekem sem jön be a csempés metro felület),de sztem már jó rendszer, a symbian-ál mindenképpen jobb.A Samsungnál a TouchWiz UI meg az optimalizálás miatt szoktak lenni problémák de az S Advance már jóval túl van az Ace kategórián tehát ezen a hardveren jóval kevesebbszer fog akadni.Az Xperia meghát Xperia.Most mindenhol azt fújják, azt nyomatják mert ár/érték kategóriában még mindig a legjobbak(Nekem is SE Xperia-m van), dehát nem mindenkinek tetszik ez sem.Te kell, eldöntened, mit szeretnél csinálni a telón, mire használnád, melyik tetszik jobban kinézetre, meg melyik oprendszer jön be.Ezek után már sokkal könnyebben tudsz választani.Ebben az árkategóriában vannak még hasonló tudású telók lehet még válogatni, nem muszály ezen a 3. telón belül maradni.Pl.Xperia Sola.Egy 10-est ha rádobsz már vehetsz egy xperia P-t.(Ha meg 25-öt dobsz rá már eléred az Xperia S vagy Galaxy SII kategóriát de sztem addig nem mennél el).

2012. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia na mire jutottál? Én a hétvégén vettem egy Sony Xperia U-t és nagyon szeretem :) Barátom meg pont a Nokis Lumia 800-on gondolkozik. :))
2012. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Továbbra is gondolkozok... :D

De Xperia gyanús. :)

2012. dec. 20. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!