Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka hogy xperia ray...

Mi az oka hogy xperia ray telefonom véletlenszerűen hívogat számokat?

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni,valaki tud-e nekem segíteni.

Sony xperia ray telefonom van,Egyetlen probléma,de az eléggé súlyos hogy a telefon képernyőzár aktív mód mellett is véletlenszerűen hív számokat illetve a telefonkönyvből neveket.Nem tudom mi lehet a gond,hanghívás nincs rajta aktiválva,a telefon még nincs egy éves,ezt kb egy hónapja műveli.



2012. dec. 12. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
root rajta van? mert akkor vírusos.
2012. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs amatőr vagyok,mi az a root?
2012. dec. 12. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem mindek egy olyannak okostelefon aki ennyit nem tud de itt egy kis segítség:

[link]

(Első találat google-ban)

2012. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,nem az enyém a páromé,én csak segíteni szeretnék neki...a telefont jól kezeli is ki is tudja használni de azért egy 70 éves férfi már nem veszi úgy az akadályokat ha műszaki újdonságokról van szó...
2012. dec. 12. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
70 éves?? Te vagy a párod? Mit meg nem adnék hogy egy 70 éves kezébe lássak érintős okostelót.
2012. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel garanciás még a telefon, vidd be szervizbe. Egy frissítés lehet, segít a hibán.
2012. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szinte kizárt hogy ezt csinálja egy telefon.Valószínűleg ő volt csak letagadja !
2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi a furcsa abban ha idősebb is szeretne haladni a korral?

Szereti és jól kezeli,nem ez az első okostelefonja egyikünknek sem....Nem ő csinálja,mert saját szememmel láttam amikor a telefon gondolt egyet és tárcsázott lezárt billentyűzet mellett.

Frissítve egy hónapja volt kb,most a 4.0.4. oprendszer van rajta.

Ma bevittem megnézetni,de ott is csak találgattak...azt mondta a srác hogy szerinte a frissítéstől bolondult meg a telefon,szívesen visszabutítja,de ezt meg én nem szeretném és amúgy sem volt biztos a dolgában.

Tehát ha valakinek még van ötlete azt szívesen fogadnám...

2012. dec. 13. 15:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja igen,root nincs rajta,nem is szeretném vírusírtó viszont van a mobilinternet miatt.
2012. dec. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!