Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 E15i, Nem kapcsol...

Ksibacsi kérdése:

Xperia x8 E15i, Nem kapcsol be a led sem villágít, mi a tenedő?

Figyelt kérdés
Üdv. Van nekem egy Xperia x8 E15 telóm, előéletéről enm tudok semmi, és olyan probléma van vele hogy se kép se hang nem reagál semmira a led se villágít, a töltést pedig veszi de a led se villágít, és azt hogy ilyenkor mi a teendő? Mit kéne vele csinálni h jólegyen?
2012. dec. 13. 06:51
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos szervíz! Nem szoftveres hiba, úgyhogy csináltathatod meg jópénzért.


de ha gondolod, pc companionnal tedd újra a szoftbert, láttam már csodát

2012. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha gépre csatlakozzattom akkor sincs se kép se hang !
2012. dec. 13. 21:02
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
Az vili, mondtam, hogy valszeg szervíz és 99%, hogy nem tudsz rajta segíteni, de hátha.... Flash mód van rajta?? (kikapcsolt állapotban nyomod a visszagombot és úgy dugod a gépre)
2012. dec. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
se kép se hang !! de ilyenkor állatalába mi lehet a probléma?? alaplap ??
2012. dec. 14. 13:56
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

Az ilyeneket nem vágom... Nem tudom, hogy mivel lehet a baj. Vidd be egy szervizbe, ott szerintem meg tudják mondani.


Ha szoftvergond lenne, akkor tudnék segíteni...

2012. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, beviszem megkérdezem. és ha szoftveres akkor szólok, de olyat had kérdezzek már még hogy hogy lehetne azt megcsinálni hogy a számítógép felismerje ??
2012. dec. 14. 16:45
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

azt mondtad, hogy flash mód nincs rajta... tehát.. onnan szerintem bukta a szoftveres javítás. Esetleg még octopus TA javítás, de életemben nem csináltam még olyan. Nem tudom most ezeket tesztelgetni, mert elhagytam az adatkábelt...


Sajnos most semmit nem tudsz vele kezdeni, ők ha tudják megcsinálják, és minden adatod veszni fog a telóról!

2012. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!