Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telóknál mennyire...

Androidos telóknál mennyire kell ezt komolyan venni?

Figyelt kérdés

Szinte minden program/jéták telepítésénél, kiírja, hogy hozzáfér a névjegyéhez, módosítja az SD kártya tartalmát, ehhez kér hozzáférést, net-hez, stb


ez mennyire baj/veszélyes?


2012. dec. 13. 07:22
 1/2 tataboy ***** válasza:
Egyáltalán nem szerintem ez a mai világban már vele jár,nekem is androidos telefonom van nem vettem észre semmi hátrányt ilyen miatt!
2012. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb Playről töltött progi ártalmatlan, mert előzetesen átnézik - persze ritkán ide is bejutnak kártékony programok, de azokat elég hamar leleplezik.

Bizonytalan forrásból szedett cuccnál én jobban meggondolnám az ilyen engedélyeket. Pl miért kell egy játéknak az én névjegyzékem.

2012. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!