Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone klónt hogyan lehet...

IPhone klónt hogyan lehet felismerni? Nem tudom hogy klón -e az iPhone mert nem tudom felismerni! SÜRGŐSEN mert elv. Holnap küldi a telefont! Mert nem akarok klónt venni!

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 13. 07:58
1 2
 1/18 tataboy ***** válasza:
A kamera felbontásából (megapixel),van e benne 3g,hiányzik az alma a hátlapról,esetleg a kijelzőjéből is mert nem olyan a felbontás és kisebb is maga a kijelző rész.
2012. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
A telefon alján a csavar 4 ágú az hamis.
2012. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Vajon hányan szopják ezt be?
2012. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Multigod97 ***** válasza:
34%
de ha nem tudsz különbséget tenni, nem mindegy hogy klón-e? :D
2012. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"Gyári független,összes tartozékkal,de sajnos papírok nélkül,azért ilyen olcsó a telefon."


Nekem ez a hülye kifogás nagyon gyanus.

Azért nincs meg a papírja mert nem eredeti !

2012. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Vagy eredeti csak leesett a kamionról vagy ki tudja. Vagy nincs is telefon csak a képek vannak.
2012. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Multigod97 ***** válasza:
95%
am ez úgy tűnik, hogy nem az.
2012. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Az első képen elég fura a kijelzője. Nem tudom megmagyarázni de úgy érzem hogy fura. De lehet hogy csak a rossz fényképminőség miatt.


Illetve az utolsó képen lévő elválasztó is kicsit fura. Az összes iPhone-nak olyan a doboza hogy 2 elválasztó van benne, így három kis részre osztja szét (fülhallgató, kábel, usb töltő) illetve ami benne van egy elválasztó az is rossz helyen van. Ez igazából bele van ragasztva a doboz aljába, ha ki akarod szedni akkor egyszerre mind a kettőt ki kell tépni. Valamint nekem az USB-s töltő is egy kicsit nagynak tűnik.


Kérjél még róla képeket. Ezekkel a képekkel elég nehéz eldönteni.

2012. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Multigod97 ***** válasza:
80%
Nem, az a baj ezzel, hogy átutalod a pénzt és nem küldi el. Ez mindig így van.
2012. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de utánvéttel küldi !!
2012. dec. 13. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!