Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Nekem most egy Iphone 4s?

Megéri Nekem most egy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy lecserélném az ezer éves nokiámat. Iphone 5-öt nem szeretnék, mert elég sokba kerül, a 4s-t viszont olcsóbban meg tudnám venni. Nekem az a fontos, hogy a következő pár évben ne kelljen telefont vennem. A folyamatos szoftverfrissítésekkel nem lesz a 4s használhatatlanul lassú? E-mail, táblázatok, dokumentumok, pdf-ek futtatása, wifi, zene, banki utalások és néha gps. Ezek azok amiket mindenképpen használnék.
2012. dec. 13. 12:48
 1/4 anonim válasza:

Még 2 évig 4s-t biztosan fogják támogatni szoftverileg. Szerintem nyugodtan vehetsz 4s-t.


Lassú? Jesus! Már így is annyira gyorsak a telefonok, hogy csak na.

2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
Szerintem áájjfóónt alapbol nem éri meg venni.... :D
2012. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezekre a dolgokra kell mint amiket leírnál, akkor egy Samsung Galaxy Note II jobb választás lenne.
2012. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Note-ot is nézegettem, viszont nagyon nagy, és nekem már kényelmetlen használni. Félreértés ne essék, nem foglalkoztat, hogy melyik telefon most a trendi, egy 2. generációs ipod nano-t és egy n95-öt váltanék ki vele.
2012. dec. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!