Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma megdobták a telefonom...

Ma megdobták a telefonom játékból hógolyóval. Lehetett valami baja?

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy ugye piszkálják a készüléket azzal, hogy nagy, és pingpongütőnek is jó lenne, stb.. és én viccből odatartottam a telefont, hogy elütöm a hógolyót, és dobta a gyengén összegyúrt hógolyót, és ráment a kijelző felső részére, a hangszóró köré is ment, talán rá is. Lehet ettől a készüléknek valami baja? Mert a Heroes of Order and Chaos-ban 5perc játék után ha S-pennel játszottam, akkor érintésekkor vibrált a kép. Ez játék hiba lehet, vagy a hógolyó miatt?
2012. dec. 13. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Galaxy Note 2-m van.
2012. dec. 13. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
any ád ha ilyen drága telómat megdobnám szájba is basz nám azt a roh adékot,ez nem játék osztájtársamnak lehalkúlt a hangoszó,régen bömbölt most meg szar neki
2012. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első hangszóróba ment. Kipróbáltam, de működik még. Amúgy biztosítás van rá, ha meghibásodna. De akkor a kijelző vibrálás nem ez miatt volt ugye? Amúgy másnál nincs ilyen. Csak ha S-pennel azzal a játékkal játszom.
2012. dec. 13. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy van rá garancia, de akkor sokat nem ér a baseball ütőnek használd a hógolyó ellen. Tudni fogják, hogy víz került a készülékbe és akkor fizetned kell a javításért mivel a te hibád, hogy megsérült a telefon.
2012. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nézz utána, hogy mi is az a biztosítás, és akkor nem írsz ilyeneket. Amúgy meg semmi baja idáig, és nem tudni, hogy víz került-e ténylegesen bele.
2012. dec. 13. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező neked kellene utána nézni mi is az a garancia vagy legalább elolvasni mikor is érvényes az... Telefonokkal foglalkozom, szóval elég érdekes lenne ha nekem kellene utánanéznem.. :)
2012. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig neked kellene utánanézned, mert én nem a garanciáról beszélek, hanem a biztosításról. Ez 2 különböző dolog.
2012. dec. 13. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést kérek, de rengeteg kérdésben összetévesztik a kettőt, azt hittem, Te is egy vagy közülük. Még egyszer: elnézést :)
2012. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!