Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban...

Melyik telefon éri meg jobban e kettő közül?

Figyelt kérdés

15.000Ft-ért szeretnék átmenetileg androidos telefont venni. Tisztában vagyok vele, hogy ezek nem a legjobb tudásúak, de jövő májusba tervezek venni egy jobb okostelefont. Addig szerentém kihúzni ezzel. Kettőt kinéztem de most nem tudok dönteni:

Az egyik a T-mobilnál az Alcatel OT-918 MIX

- ennek az az előnye, hogy kapok 60 perc lebeszélhetőséget, valamint 100MB adatforgalmat.

A másik Telenornál a One Touch C. (OT-985)

- ennek előnye az előlapi kamera, és a vaku.


Nem tudom eldönteni melyiket válasszam. A szolgáltató mindegy, a hardver ugyan az bennük, csak nem tudom, hogy most a lebeszélhetőséget és a netet válasszam, vagy pedig a vakut, és az előlapi kamerát...


2012. dec. 13. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyedben egyiket sem venném meg, mindkettő nagyon gyenge.
2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudok róla...

Csak az enyémben kezd elromlani a WiFi, és addig amíg nem veszek újat, addig venném ezt.

2012. dec. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!