Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez a ConCorde...

Mit szóltok ehhez a ConCorde tablethez?

Figyelt kérdés

[link]


Játékokra kéne, de max 20am van rá! Ennél van erősebb ilyen áron? Vagy max 3-4ezerrel több lehet!



2012. dec. 13. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nem nagyon van erősebb. A komolyabb játékok viszont nem fognak menni vagy akadnak majd. De ez végülis egy olcsó tab, nem lehet tőle mindend elvárni, és meg is éri az árát.
2012. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy 3d-s GTA 3 elmenne rajta nem?

Es a masik kerdesem az lenne, hogy a DPS dream 7 erosebb mint ez? Csak annak kevesebb a HDD-je!

2012. dec. 13. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy Concorde tab 7015-ön próbáltam a gta3-at, de nem ment rajta. De aztán lehet a tovább túrnám a netet akkor találnék egy működő verzíós gta-t, mindensetre amit én próbáltam nem ment. A one meg ugyanolyan mínt a 7015, tehát túl sok esélyt nem látok rá, hogy menjen.

A DPS meg ugyanolyan hardveresen mint a one. Ennyi pénzért nem is nagyon fogsz hardveresen mást találni. 35-ért ott lenne az xtab70dc, ami 2 magos, erősebb mint ezek, de az nagyon túllépné a keretet.

2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat lattam egy tesztet, ott a dps es ez a one vitte a gta 3at.. Kiveve a myaudio7es! :)

A wayteq tabletet en is neztem mar, de nem biztos hogy lesz penzem!


Esetleg ertesz a PC konfigokhoz is? :)

2012. dec. 13. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor lehet csak az a verzió volt vacak a gta3-ból amit én próbáltam.

A PC konfighoz nem értek.

2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elkuldhetem a linket PrivatUzenetbe a tesztrol? Lehet en neztem el valamit! Szeretnek biztosra menni!:)
2012. dec. 13. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Elküldheted.
2012. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!