Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC-ről?

Mi a véleményetek a HTC-ről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a HTC-ről? Nem ismerem a márkát és annyit hogy megbízható készülék?
2012. dec. 13. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
HTC Wildfire S, nekem bejött! Megbízható, könnyen kezelhető, nem térek ki a részletekre, szóval úgy egészben bevállt!
2012. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb gyártó. Nagyon jó telefonokat gyárt.
2012. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a legszebb telefonokat, az Apple után a HTC gyártja. A premium kategóriás telefonjai igényes anyagokból készülnek és nagyon szépek, a más kategóriás telefonjaik is jók nagyon. És természetesen megbízható készülékeket gyártanak!
2012. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem HTC van, és nagyon jó telefon! Ha a mostaninak valami baja lesz, csak HTC jöhet szóba megint!
2012. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Van/volt/lesz htc telefonom.
2012. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég jó telefongyártó.
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
A HTC-nek elég rossz a minősége, az egyik ismerősömnek van. Lehet, hogy teljesítménybe jó, viszont rossz a érintőképernyője, pixelhibás, és ráz amikor töltöd. Én ennyi hibát tudok, de ki tudja még hány van.
2014. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én valódi "ősnokiásnak" számítok, hűen kitartottam mellettük hosszú éveken keresztül, de legközelebb (a közeljövőben) következő telefonnak csak HTC-t veszek. Páromnak van, de sokat használom én is, és nekem bevált, megtetszett.
2014. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!