Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálnak még nagyobb...

Miért csinálnak még nagyobb képernyős telefonokat?

Figyelt kérdés
Elolvasgattam a telefongurut és a mobilarenát és minden kínai és közhelyes cég berak egy űbernagy 5 coltól 6.3 col-ig (samsung galaxi Note 3) és elvileg a telefon telefonálásra van , és ha unatkozól jó rajta játszani , de azt a Note 3-at amíg egy telefonbeszélgetésig a kezedbe tartod , elszakadnak az izmok is , de ha 6.3 col-os akkor már inkább a tabletekhez kellene besorólni . És én attól félek hogy pár év múlva nem fog lehetni kapni 4 col alatt telefont , szerintetek a fontosabb gyártók is áttérnek erre a röhejes kijelzőméretekre amiket mindjárt teherautó kell húzza utánunk . És szerintem a 4 col is nagy , de az még tűrhető , de az felett már hordozni se kényelmes , a 3.5 col-os is nehezen fér be a farmerzsebbe , szerintem egy S3-al hiába is próbálkoznék .

#képernyő #col #Galaxi Note 3 #Galaxi note #nagyobb képernyő
2012. dec. 14. 19:03
 1/4 reptoid ***** válasza:
Azért, mert veszik az emberek. Ameddig veszik, addig gyártják.
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2" is bőven elég filmnézésre, netezésre is. Bár ez nem érintőkijelzős. Amúgy tényleg érdekes ez a hullámzás mobilok terén, először bazinagyok voltak, aztán egyre kisebbek lettek, most meg megint bazinagyok. :)
2012. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátha kijön lassan valami oylan értelmes hajlítható kijelző amit pl fel lehet tekerni. Aztán Ha telefon kell akkor kicsit nyitod csak ki, ha meg mást akarsz akkor teljesen, és mégis simán elfér a zsebben.
2012. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Ezek a modern telefonok már nem annyira telefonok -inkább számítógépek, melyekkel telefonálni is lehet. És a kényelmes kezeléshez nem árt a minél nagyobb kijelző (pl. nem mindegy, hogy a billentyűzetnél (viszonylag) normális méretű gombok vannak, vagy 1-2 pixeles kis toszokat kellene ujjheggyel eltalálni). És hasonlók...

Szóval ezeknél a mobiloknál a kijelző mérete mindig valamiféle kompromisszum eredménye -felhasználástól és igényektől függően. Éppen ezért nem kell félni: meg fognak maradni a kisebb méretű jószágok is, amíg van rájuk igény és fizetőképes kereslet...

2012. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!