Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek zte blade III-on...

Szerintetek zte blade III-on (zte blade 3) -on esélyes, hogy tudok játszani a modern combat 3-mal (vagy valami hasonló játékkal), anélkül, hogy szaggatna?

Figyelt kérdés
valaki akinek blade 3-ja van,és próbálta már,legyen szíves jelezni valamit!

2012. dec. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne.


bocs az offért

2012. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

semmi baj.:)


írhatna már valaki :P

2012. dec. 15. 12:27
 3/8 anonymus997 válasza:

nekem is olyanom van de azt írja hogy a modern combat 3 nem kompatibilis vele :( viszont az MC2 megy rajta :) és a GTA 3 is megy picit néha laggol de alig lehet észrevenni :)

Shadowgun is megy rajta akadásmentesen :D

Mass Effectet majd megpróbálom :) Dead Trigger is megy

Dungeon Hunter 3 is megy akadásmentesem :)Dead Space is jól megy :)

Majd még próbálok ki , és ha akarjátok felrakom hogy milyen volt. :)

2013. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezeket honnan töltötted le?:) első voltam
2013. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és az is érdekelne, hogy rootolva van e a telefonod:D
2013. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van és nagyon meg vagyok elégedve vele. :) Iszonyat jó. Nem tudok sehol belekötni. Tényleg, gyors, nem akad meg sehol, nem indul újra, ha valami olyan programot teszek rá, ami nem menne... Szóval egyszerüen perfect :D
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megmondom őszintén szerintem nem.Nekem Samsung Galaxy SIII-mam van és néha azon is besszaggat.
2013. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trepy válasza:
sziasztok. mi lehet az oka hogy a zte blade 3 játék közbe folyamatosan kilép hibaüzenettel? előre is köszi a segítséget!
2013. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!