Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válaszam? Zte blade...

Melyiket válaszam? Zte blade III vagy Atab 5?

Figyelt kérdés
A számomra megfelelő keret 30 ezer lenne ezért a zte árával jobban tetszik. Illetve csak pozitív kritikát halottam eddig róla. De több ismerősöm is panaszkodik hiába 2 magos a mobilja szaggatnak a játékok. A zte pedig 1 magos. Én főleg wifin keresztüli netezésre és játékra használnám az új mobilom, na meg zenehalgátasra Ilyen szempontból az atab jobb. Másik problémám az atab-bal, hogy 5 colos így 1 kézzel nem tudnám kezelni De megint előjön mikor játszanék rajza a kijelző mérete előny. Mind a 2 készülék után utánaolvasva nehéz döntés előtt állok. A közepes kijelző pozitív kritikákkal de 1 magos prociva. Vagy a tepsi mobil ztenél is ismeretlenebb márka, amely játékra isteni lenne. De nehezen kezelhető. Az atab-bal kapcsolatban van 1-2 kérdésem mennyire működik a tv, és miért árulják 2 márkával 4 v több félé verzióban?

2012. dec. 14. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ZTE blade III. Én szerdán kapom meg és szerintem játékra sem rossz...
2012. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!