Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sony Xperia P, és...

Niger kérdése:

Vettem egy Sony Xperia P, és az lenne a gondom, hogy nagyon hamar lemerül. Ez csak nekem van így, vagy a telefonnak ilyen kicsi az akkumulátor kapacitása?

Figyelt kérdés
Öt napja vettem meg a telefont, és mikor haza vittem akkor lemerítettem csontra, és után feltettem tölteni kb olyan 10 órát töltöttem. De valami miatt nagyon hamar lemerül. Felteszem tölteni mikor lemerül és csak akkor veszem le mikor 100%-on van. Mikor lehúzom akkor pár másodperc múlva már 1%-al csökken az akkumulátor. Már töltöttem le olyan programot ami leállítja a háttérben futo;tt alkalmazásokat, meg a beállítás/alkalmazás ön belül is le állítom. A telefon kb 3-4 óra alatt lemerül ha használom. De ha nem használom akkor 6 órát bír. Segítséget köszönöm.
2012. dec. 14. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

muszáj lemeríteni csutkárA? Csak tönke baszod az aksidat -.-"

amikor a telefon már 5-10% nál van és nem tutod feltölteni inkább kapcsold ki mert elrontod ha teljesen lemeríted,nem jó neki a másik hogy okostelefontól ne várj 5 napos üzemidőt mindegyiket naponta kell töltened,a számítógéped is sokat eszik gondolom-

2012. dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy gyorsan merül de ennyire? Nekem nem naponta kell töltenem hanem 4 - 6 óránként.
2012. dec. 15. 10:18
 3/4 anonim válasza:
Használat közben nemszabadna lemerülnie 3-4 óra alatt.Nekem 1-1.5 napot simán kibír.
2012. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a probléma. Az én telefonom, 1.5 2 napig bírja - szintén P. Esetleg kérdezd meg a bentieket, ahonnét vetted, mert biztos, hogy valami nincs rendben vele.
2012. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!