Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam be a teleefo...

Hogyan kapcsoljam be a teleefonom?

Figyelt kérdés
Január óta van okostelefonom (SAMSUNG-GALAXY GIO) eddig semmi bajom nem volt vele,de tegnap az egész lefagyott,vagyis akadozott,én meg kikapcsoltam,mert újra akartam indítani.Benyomtam,elindul,de csak addig hogy kiírja nagy betűkkel hogí SAMSUNG,és villog.és nem megy tovább.Fél órája ez megy.valaki segítsen!(már az aksit is kivettem,aztán vissza raktam.)

2012. dec. 15. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én Samsungom is ezt csinálja, más a típusa mint a tiédnek... Nem tudom mi az anyja f*sza van vele, de rettentően idegölő, nem tudom bekapcsolni, vagy ha igen, lefagy egyből, vagy pattan egyet. Nekem kontakt hibát mondtak, de nem tudom nálad lehet e ez.
2012. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én mindjárt kib*szom azon vagyok

korán reggel felba*ta az agyamat

2012. dec. 15. 08:10
 3/4 A kérdező kommentje:
na megtudtam csinálni:D ha gondolod rád írok egy üzit,és megpróbálhatnád te is!
2012. dec. 15. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt megköszönném! :-)))))
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!