Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone kérdés. Nem egészen...

Iphone kérdés. Nem egészen vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal. Azt már tudom, hogy nincs benne rádió, de azt is, hogy lehet rá tölteni olyan alkalmazást, ami rádió. HA így hallgatom, akkor csatlakozik az internethez és fizetős? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha alkalmazással rádiózol - tekintve, hogy nem "hardveres" a letöltött program, azaz nem egy "rádiótunert" töltesz le rá, hanem a programot. Ez a program interneten keresztül a netrádiók elérését biztosítja.
2012. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ persze, hogy hol "rádiózol". Ha Wifivel, akkor természetesen ingyen van. Ha mobilneten, akkor az fizetős. Plusz még az alkalmazás is lehet fizetős, attól függ, mit használsz.
2012. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú ez ilyen bonyolult... és abban esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék ingyen rádiózni? Ehhez mit kell letölteni?

Köszi! :)

2012. dec. 16. 19:27
 4/7 anonim válasza:

Olyat sehol nem tudsz letölteni, hogy ingyen tudjál mobilnetezni. Fizetni kell a szolgáltatónak és kész. Ez olyan, mintha ingyen akarnál benzint tankolni. Akármilyen kocsid van, a benzin bizony pénz.


Ingyenes alkalmazást, amivel lehet rádiót hallgatni... Próbáld ki a TuneIn Radio-t.

2012. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja amúgy ha otthon vagy olyan területen tartózkodsz, ahol a helyi net meg van osztva vezeték nélkül, akkor tudsz wifiről rádiót is hallgatni. Az ingyenes. Buszon mobilnet kell, ott nincs wifi.
2012. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi! :)
2012. dec. 17. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Iphone-om van és okos meg minden, de szinte semmit nem lehet rajta csinálni net nélkül. Csalódás volt. Kötekedőknek hozzáteszem, hogy rég nem vagyok már kis szaros tini és nem anyuci vette a telefont.
2012. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!