Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Szerintetek melyik...

Üdv! Szerintetek melyik telefont vegyem meg? Xperia Ray vagy U vagy Sola?! Nem tudom eldönteni, vannak nyomós érvek mindhárom telefon mellett, de mégse tudom eldönteni. Írjatok választ köszi.

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy listát előnyökről-hátrányokról. Ha megvan, nézegesd, akár napokig is. Hidd el, ki fog körvonalazódni, és a szíved meg fogja mondani, hogy melyikre vágyik.


Nekem egyébként U-m van, és szeretem. De mivel U-m van, nincs Ray-em vagy Sola-m, így nem tudok pártatlan lenni.

2012. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is U van. Ray és U között gondolkodtam, Sola azért nem jött szóba, mert drágább. Én azt mondom, hogy Ray-t semmiképp, mivel egymagos 1GHz-es a procija, szemben a másik kettő kétmagosával, plusz az már másfél éve jött ki, ha még most nem is teljesen elavult, de nagyon hamar az lesz, az említett telókkal szemben pedig már bőven alulmarad. Nincs is rá igazán jó ICS. Nekem a külseje miatt jobban tetszett, mint az U, de aztán a belső nyert, és őt vettem, azóta imádom.

A Sola pedig belsőre teljesen ugyanaz, mint az U, egy dolgot kivéve: az bővíthető. (Meg a floating touch technológia, de azzal semmire nem mész...) Én azt mondom, hogy ha nem elég neked az 5,5 giga hely, amit az U nyújt, akkor mindenképp Sola, de egyébként meg U, mert jobb az ára, meg szerintem szebb:D

2012. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ray-el nekem is az volt a bajom , hogy kevés hely van benne. Mondjuk viszont az a 8 mp-s kamera csábító , de nem a fényképező miatt fogok telefont venni , mert arra ott a fényképezőgép. [link] itt szeretném megvásárolnia telefont , valószinúleg , hogy U-t.

Szerintetek jó ez az oldal rendben van ? mégegyszer köszi a válaszokat.

2012. dec. 16. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én itt nem vennék telefont... nem bízom az ilyenekben:/ ha gyári garit adnak hozzá rendesen, akkor annyira nem gázos. De most nézem, hogy t-mobilenál dominoval már csak 40500 forint
2012. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!