Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van 1 sony xperia x8...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Nekem van 1 sony xperia x8 asom a minap rátettem a gingerdx v0.29-et xrecovery-vel ujraindítottam de xcsak a fehér sony feliratig megy onnan tovább nem?

Figyelt kérdés

olvastam hogy falshtool al kell viszatenni rá a 2.1-es romot

de én nem tom hogyan kell használni azt a programot letöltöttem a telo ra van kötve USB-ra de ott csak az van hogy flash onnnan tovább mit kell csinálni (a telom ki van kapc solva szal nem tok USB re rácsatlakozni) PLS valaki segitsen



#Xperia X8 #ROM #fehérsonyfelirat
2012. dec. 16. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt minden részletesen le van írva.

2012. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem ugyanezt csinálta. Úgyhogy én, hogy nehogy még többet ártsak neki, bevittem a szolgáltatóhoz, mondván, hogy nem kapcsol be, Sony Ericsson feliratnál megáll. Szépen elintézték a piszkos munkát helyettem (:
2012. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lécci valaki irja le nekem mert én ezeken az oldalokon nem igazodok ki milyen flashtoolt töltsek le stb......... léééccci
2012. dec. 16. 10:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz hozzá, hogy részletes leírások alapján sem tudod megcsinálni inkább vidd be valami szervizbe. Annál részletesebb leírást mit a linket oldalon nem tud szerintem senki írni.

A flashtool-ból használd a legújabbat. Beakartam tenni a bázis rom linkjét de a rendszer nem engedi. Ezt neked kell megtalálni a fentebbi linken.

Ezt az allományt másold a flashtool firmware mappájába. CSatlakoztatod a telcsit a flashtoolhoz kikapcsolt állapotban a back gombot nyovatartva. a zöld lámpa ég mehet a flash.

2012. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a bázis rom az mi ha van facebook-od lécci küld el a linkjét erre névre (szőlősi szilveszter) [link] ez vagyok én lécci küld el üzibe de ha nem pont aza a bázisrom kell hanem valami más rom is jo lécci mond meg.Addig meg vok hogy letöltöma bázisromot beteszem abba firmwares mappába onnan nem tom hogy hogyan kell kikapcsot állapotot megcsinálni
2012. dec. 16. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:

én bázis romnak hívom ezt a romot mivel minden további rom frissítésnek ez a z alapja:

2.1.1.C.0.0

A kikapcsolt állapot az amikor ki van kapcsolva telefon ha most ez nem megy vedd ki az akkut. back gomb ez a nyíl. nyomvatartva kell beledugni az usb-t a telcsibe ekkor kijelző fölött ki led vissza jelző zöldre vált.

A flashtool legyen elindítva a gépen.

ha ok katt a villám jelre a flashtool-ban és flash.

itt már kilehet választani a romot és mehet a flash.

ha ne ismeri fel a flashtool a telcsit akkor akkor a flastool/drivers mappában a Flashtool-drivers.exe vel feltudod tenni a szükséges drivereket.

2012. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt nem írtam de értelem szerüen vissza is kell tenni az akkut.
2012. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ott a HELPnél nem kell átálitani info-rol debug-ra mert ugy csináltam hogy beléptem a flashtool ba rámentem a flash-re aztán kiirta hogy nyomja letartva back gombot azt dugjam be az usb-t de valami errort irt ki hogy állítsam ám készüléket flash modba de azm eg nem tom mi
2012. dec. 16. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:

írtam fentebb valószínű nem ismeri fel a készüléket. futtasd a flashtool/driver mappában levő állományt az telepít minden drivert.

Nem kell semmi mást csinálni csak ami le van írva.

2012. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bamboochatheone ***** válasza:
Rakd fel a Sony Update Service-t és azzal kb 3 gombnyomással el van intézve a gyári ROM visszarakása.
2013. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!