Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note II vagy...

Samsung Galaxy Note II vagy Asus Transformer Prime vagy Note 10.1?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a három cucc nehezen összehasonlítható, de nekem szükségem lenne rá. Nem tudom hogy melyik a jobb, mivel szükségem lenne a jó hordozhatóságra, arra hogy filmet nézzek, böngésszek, a telefonálási funkció pedig nem feltétlen szükséges, de nem baj ha van. A Note 10.1 valamiért a három közül nekem a 3. mert sok rosszat hallottam róla... Kérlek írjátok le véleményeiteket. Az ár annyira nem számít, tehát esetleg alternatívát is írhattok de ha lehet ezeknél maradnék.
2012. dec. 16. 08:49
 1/2 anonim válasza:

Asus

ez a Galaxy Note csak egy idióta divatbaromság amivel többet elkérhetnek egy telefonért/tabletért ha nagyon kell a toll azt bármelyik tablethez tudsz venni - amúgy meg a samsung lószart sem ért a teló/tablet gyártáshoz

2012. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az Asus-t.
2012. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!