Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt okos telefont vennék...

Használt okos telefont vennék 30E Ft környékén. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung S5230-amat cserélném le, mert most már nagyon zavar a lassúsága, de amikor böngésztem a telók között, azt láttam, hogy egy 800 MHz-s telefonra már azt írják, hogy kevés... Akkor mit vegyek?


Én eddig ezeket néztem:

Nokia Lumnia 610

Nokia Lumnia 710

Sony Xperia U.

stb.


Most jönnek a tényezők, olyan telefont szeretnék:

- ami nem Samsung (S5230 elégé rossz tapasztalat volt)

- van rajta GPS (időnként eltévedek motorral és jó belőni, hogy kb. merre járhatok)

- GPS megy offline üzemmódban

- mivel kártyás számom van, így netet egyáltalán nem fogok használni (pl.: el ne kezdjen önként frissíteni)

- viszont Wifi kell bele


Úgy hirtelen ennyi. Melyik típust ajánljátok nekem?


Köszi előre is!


2012. dec. 16. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az Xperia U a legjobb ezek közül !

Ha kell offline gps akkor navigációs programot kell letöltsél térképpel eggyütt, ehhez kell legalább egy 8 gigás memóriakártya.

ha kártyás számod van, akkor is tudsz mobilnetet aktiválni.tudtam volna ajánlani mobilnet csomagot ha megmondod hogy melyik szolgáltatónál vagy.

magától egyik telefon sem tölt le semmit , csak ha úgy van beállítva, a mobilnetet le lehet tiltani könnyen.2 másodpercig lenyomva tartod a bekapcsoló gombot és ott írja hogy az adatkapcsolat be van-e kapcsolva

2012. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hello!

Köszönöm a gyors választ!

Most, hogy jobban megnéztem a Sony sajnos nem lesz jó, mert az inkább 40 Ezer Ft még használtan is. (ami érdekes, mert 45-ért van két év garival, új) + még a memókari a GPS-hez...


Akkor ezek alapján te mit ajánlanál? Na jó, lehet Samsung is akár...

2012. dec. 16. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Az U már csak azért is rossz, mert nem bővíthető és a GPS-nek pedig kell ám hely...

Még felsoroltál egy 610-et és egy 710-et. Ezek sem bővíthetők. Valamint WP-sek ami nem lenne gond, ha ismered a rendszert és együtt tudsz élni a hiányosságokkal.

Ajánlok egy Sola-t, lehet hogy 40k használtan , nem tudom.

Egy LG Optimus 2X használtan még szóba jöhet, vagy ha valaki eladja az Optimus L7-jét, de még új darab, tehát nem valószínű. Valahogy ennyi jutott eszembe.

2012. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hello!

Mivel eddig se android, se WP telefont nem használtam, így azt mondhatom, hogy az S5230-amánl bármi nagyságrendekkel jobb...

Mind a Sola, mind az Optimus inkább 40+ Ezer Ft-sek inkább és elégé ragaszkodom ehhez a 30 rongy körüli árhoz, így egyenlőre a 610-es a befutó.

2012. dec. 16. 14:41
 5/13 anonim ***** válasza:
A 610 bőven gyengébb a 710-nél, árban viszont minimális különbséget látok. Nem mindegy, hogy az a RAM 256 MB vagy 512 MB, stb. De te tudod..
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom, ezért is kérdezem...

Találtam 30 rongyért egy 710-est BP-n, amit holnap föl is hívok és ha aktuális, este el is hozom.

2012. dec. 16. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, semmiképp se a 610-et válaszd! Hardverben jócskán elmarad, miközben a 710, a 800 és a 900 hardvere (proci, RAM) szinte egyezik.
2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a 30 rongyos 710-es elkelt, így most jön az, hogy kivárok. 710-es a cél, már csak várom a megfelelőt!
2012. dec. 19. 19:33
 9/13 A kérdező kommentje:

Helló!

Annyit változott a helyzet, hogy most két készülék került szembe velem: Nokia 710 (használt), Sony Xperia Sola (új).

Ha nem nézzük azt, hogy új meg használt, akkor a kettő közül melyik a "jobb", ha továbbra sem változtak irányelveim:

- van rajta GPS (időnként eltévedek motorral és jó belőni, hogy kb. merre járhatok)

- GPS megy offline üzemmódban

- mivel kártyás számom van, így netet egyáltalán nem fogok használni (pl.: el ne kezdjen önként frissíteni)

- viszont Wifi kell be

2012. dec. 22. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljes értékű Offline navigációt jelenleg kizárólag a Nokia kínál. A többi márkák GPS-e netet kér a navigációhoz. Az adatkapcsolat mindkettőnél letiltható, így nem frissít, csak ha van WiFi kapcsolatod.
2012. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!