Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android! Hogyan telepítsek...

Android! Hogyan telepítsek pc-ről egy . Apk file-t a telefonomra (Sony Ericsson)?

Figyelt kérdés

Netem nincs marketre nem tudok felmenni:/, filekezelő programom nincs csak valami szar alap (OfficeSuite), ami nem ismeri fel az apk file-t sőt a mappákon kívül semmilyen file-t nem ismer fel.:@

Ötlet?:O


2012. dec. 16. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
OfficeSuit az egy irodai alkalmazás... Word, PPT, Excel, PDF, stb, ezekre jó... Töltsd le az Astro-t fájlkezelőnek (Sony-kon általában alapból rajta van).
2012. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nincs lehetőségem felmeni a marketre anélkül meg ugye nincs Astro sem :/
2012. dec. 16. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Beállítások-Alkalmazások-ismeretlen források pipálni.


A böngésző címsorába írd be:

file://mnt/sdcard/alkalmazásneve.apk

és a felugró programtelepítő már telepíti is.

Az alkalmazásneve.apk helyett a feltelepítendő fájl neve legyen!

2012. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elöző vagyok

Természetesen elötte az apk fájlt másold az SD kártyára.

2012. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen ezt már én is megtaláltam a neten hogy igy is lehet de mindig azt irtam /mnt/sdcard/
2012. dec. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!