Nanemtudom kérdése:

Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m van. 2.3.4-es android van rajta, és az ICS-t szeretném felrakni. Mindenhol azt olvasom hogy már kijött a 4.0.4-es, de én nekem a Sony Companion annyit ír hogy a legfrissebb van a telefonomon. Megnéztem a sonymobile.com-on és ott 4.1.B.0.587 a legfrissebbnek írt. Tudom hogy ez a ICS és hogy ez még nem biztos hogy Magyarországon elérhető, de azt tudom hogy van akinek már megvan ez a frissítés (nekem 4.0.2.A.0.62 van). Hogy tudnám felfrissíteni ICS-re úgy hogy azt írja hogy naprakész? Néztem videót is ott a srácnak simán kiírta ahogy rádugta a telefont (és ez a hivatalos Sony 4.0-ás android oldalán volt, a leírással!


Segítségeket előre is köszönöm!


2012. dec. 16. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg főzött rom van fent neki
2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm, nem tudom. :S Lehet! Köszönöm a választ!
2012. dec. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!