Iphone frissítés?

Figyelt kérdés
sziasztok! segítségre lenne szükségem! nem vagyok nagy mester ezekben az elektornikai kütyükben, szóval kéne pár tanács segítség. Van egy iphone 3g-m és ios 4.2.1-es szoftver(?) van rajta. de egy csomó játékot, alkalmazást nem tudok rá letölteni mert a 4.2.2 vagy a 4.2.3 kell hozzá. viszont most megnéztem gondoltam akkor már feldobok rá egy 6-ost (:D:D persze..) de egyrészt azt írja hogy az iphone 3gs-el kompatibillis csak.. de nekem meg csak sima 3g-m van. ez nem para? ez az egyik a másik meg ez nagyon szép gondoloat, de fogalmam sincs hogyan fogom frissíteni, még egyszer nagyon régen a barátom frissítette nekem, de mostmár nem vagyunk együtt és fogalmam sincs hogy csinálta, meg régen az itunes-ba is felugrott hogyha kijött valamilyen új szoftver és hogy frissítsem az iphone-t de már az sincs. honnan kéne letöltenem? illetve ha letöltöm utána mit csináljak vele? előre is köszi a válaszokat.

2012. dec. 16. 19:17
 1/1 reptoid ***** válasza:
Sajnos 3G-re a legaktuálisabb szoftver van rajta. Nem támogatja tovább már a gyártó, nincs rá újabb. Ezért is nem írja ki az iTunes, hogy tudod frissíteni.
2012. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!