Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerointetek sony xperia u...

Szerointetek sony xperia u vagy xperia sola?

Figyelt kérdés
Az U-t 45 ezerert a solat 56ezerert vennem. Zenehallgatasra, jatszani, neha filmezni, bartokkal valo pillanatkepek keszitesere hasznalnam.

2012. dec. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

U 40500 a t-mobilenál. Ha suffnigsmtől veszed, figyelj arra, hogy gyárigaris legyen, boltival nem éri meg... (sola árából ilyen boltra következtetek)


egyébként csontra ugyanaz szinte a két telefon, annyi, hogy a sola bővíthető (meg a floating touch technológia, de az semmit se ér), neked kell eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, meg elég-e az 5,5 giga hely, amit az U ad

2012. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég az u memóriája, akkor az u-t vedd, mert ugyan azt tudják.
2012. dec. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sola: Bővíthető tárhely, 3,7" kijelző,floating touch(GB-be annyi hogy az élő háttérképet izgathatod meg a böngészőben kiemelheted vele a linkeket+ a lenyíló menük lenyílnak. ICS-ben glove mode, a floating touch max 2cm re a kijelzőtől rendes érintésnek minősül.

U: 3,5" kijelző, a fix memórián kívül még a floating touch kivételével ugyan az mint a Sola.

2012. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Solát vettem a nagyobb kijelző, és a bővíthető memória miatt. Meg mert szerintem sokkal szebb az U-nál :)
2013. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!