Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia tipo dual vagy...

Sony Xperia tipo dual vagy Alcatel OT-993D?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipo.
2012. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem tipóm van, arról tudok véleményt mondani :)

Szeptember elején kaptam, és eddig semmi baja nem volt.. viszont tegnap valami lett vele, és most nem ismeri fel pl. a mem. kártáyt. de van, hogy hívni sem lehet, pedig hát semmit nem csináltam vele.. gondolom egyéni hiba, mert máshol ilyet nem olvastam :|


alcatelt is használtam már, bár nem ezt, hanem a 995-t (bnőmnek az van) szerintem sokkal jobb, bár kinek mire kell :)

2012. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez nem is kérdés OT-993D az hardveres és szoftveres szempontból is sokkal több mindent tud, nagyobb stb...

Én csakis ezt tudom ajánlani! De ennél van olcsóbb is OT-995 az már elég sok mindent tud és T-mobile nál 10% webshop kedvezménnyel már elvihető 50.000Ft-ért! Az már 3D-s menüvel , 1.4 Gigahertz-es procival rendelkezik és 4,3 hüvelyk átmérőjű, TFT kapacitív kijelzővel rendelkezik. 5 MP kamera. Ezt is ajánlom! A döntés rajtad áll de tipo-t semmi képpen ne vegyél.


Viktor

2013. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De Tipó se rossz
2013. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!