Iphone vs. Ipod?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb, melyik éri meg jobban a pénzét?

Iphone3-at 35.000 ért, Ipod 3. generációsat 20-ért.

Vagy akár Ipod touch? :D

lééci sürgős lenne :)



2012. dec. 16. 22:04
 1/9 reptoid ***** válasza:
100%
Iphone 3g-t semmi esetre sem vennék már, nincs benne multitask, szal ha nézel egy pdf-et, közben nyitsz egy számológépet, akkor utána újra ki kell lapozni. Ugyanez igaz az összes alkalmazásra. Az új alkalmazások sem támogatják egyáltalán. Szóval nem nagyon tudnád kihasználni. Én mindenképp egy ipodot kérnék. Viszont a 3. generációs ipod már majd 10 éves, szóval szerintem nem arról beszélsz. Touchból a 3. generáció még viszi az 5.1.1-es ios-t, vagy ezt vagy ennél újabbat mindenképp, ha ki is akarod használni, hogy touch.
2012. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Na jó kérdező, akkor fuss neki még egyszer!
2012. dec. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen mindegy mit kérdezel és mennyiért az Iphone3-ért 2500ft-nál többet adni nem vall túl nagy bölcsességre. Az a készülék ennyit ér kb ma már.

35-ért egészen szuper Android telefont kapsz amin rendesen futni fog egy csomó szuper új alkalmazás. A régi iphone felett eljárt az idő. Ha csak a márka ami számít és letojod a mögöttes tartalmat akkor vegyél nyugodtan ilyen ezeréves aplle cuccokat valakitől használtan... millióan árulják.

2012. dec. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mind a kettő régi kaki.
2012. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

az utolsónak: nem mindenki teheti meg hogy 80.000-ket költsön ilyenekre....

a másodiknak: Nah akkor, Iphone3 vagy Ipod touch 3g :D

2012. dec. 17. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te még mindig nem érted,hogy iphone 3g-t már nem érdemes venni.Nem tudnál vele sokmindent csinálni.Szerintem is nézelődj az androidos telóknál.Ha ipod touch mellet döntessz remélem tudod,hogy az nem telefon.
2012. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. iPhone3 nincsen. Ilyen iPhone-ok léteznek:

iPhone

iPhone 3G

iPhone 3Gs

iPhone 4

iPhone 4s

iPhone 5


Tehát akkor döntsd el, hogy miről beszélsz!

2012. dec. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki tudja melyik telefonra gondolt. Kár ezen hisztizni -_-,


Nézz egy android készüléket, ezeket meg hagyd a múzeumba!

2012. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, igen tudom h nem tok telefonálni Ipoddal :)
2012. dec. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!