Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon alkalmazás...

Androidos telefonon alkalmazást frissítését hogyan lehet visszavonni?

Figyelt kérdés
Android marketrõl frissítettem a facebook-ot de az elõzõ változat jobban tetszet. Valahogy nemlehet visszavonni a frissitést?
2012. dec. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menü-beállítások-alkalmazások-alkalmazások kezelése-kiválasztod a fb-ot-frissítés törlése.
2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

+1 91621-nek

De amúgy szerintem ez most sokkal gyorsabb mint az előző változat volt, legalábbis nekem 1mp alatt betölt minden míg az előzővel várni kellett egy kicsit. (Xperia S)

2012. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

hát nekem lelasitotta az egész telómat és nagyon lassú

2012. dec. 20. 16:51
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem olyan nincs. csak h kényszerleálllítás, adatok törlése, eltávolitás, áthely a telefonba és ennyi
2012. dec. 20. 16:56
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:

Nem hiszem, hogy FB kliens lassította volna be a telefonodat.

Első lépésként indítsd újra a telefont.


Mellékesen Androidra ez az első valódi FB kliens, az eddigiek egy böngészőből álltak, ami a FB html5-ös mobilos oldalát nyitották meg.

Stabilitásban és sebességben is sz.rrá veri az eddig verziókat.

2012. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kényszerített leállítás mellett kellene lennie annak a lehetőségnek, hogy frissítések törlése.
2012. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ott eltvolitás van (samsung galaxy ace)
2012. dec. 20. 20:51
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:
A telefonodat újraindítottad már?
2012. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!