Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonomon nem...

Androidos telefonomon nem töltődik fel rendesen és túl gyorsan merül. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Alcatel One Touch 990 (Telenor One Touch) mobiltelefonom van,az Android 2.3.4. OTU által frissített verziója. Lassan már több mint 1 hónapja tapasztalatom,hogy a mobilom alig 1 nap alatt lemerül,annak ellenére hogy minden javaslatot betartok,mint pl. a háttéralkalmazásokat leállítom,net/gps egyéb kikapcsolom,háttérvilágítás közepes,fölös appok és azok adatinak rendszeres törlése..stb. Írtam az Alcatelnek is,akik ugyanezeket leírták. Mindenhol utána olvastam,s csak ezeket írják indoknak. Azonban nem hiszem el,hogy egy telefon úgy,hogy betartom az energiagazdálkodási javaslatokat,s többször volt,hogy reggel 7kor bekapcsoltam,egész nap hozzá sem nyúluk(még az időt sem nézem meg rajta),s mire 15órára hazaérek 50-60%-on volt. Mostanság akárhány órára dugom fel a töltőre sosem töltődik fel 100%-ra!

Ebből gondoltam,hogy valami akku probléma lehet.

Mit gondoltok,ki tudna segíteni?



2012. dec. 17. 20:22
 1/7 Jófej:D ***** válasza:
Nem értem hogy nem töllti fel. :/ De lehet hogy azért merül le hamar mert régi az akumlátora.
2012. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
Újra kellene kalibrálni az akkumulátort, tölts le egy erre való alkalmazást Google Play-ről.
2012. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak: Igen,most lett 1 éves a telefon,nekünk is ez jutott eszünkbe először. De ilyen gyorsan tönkremenne? Valamit nem jól csináltam eddig?


2.válaszolónak: Melyik alkalmazásra gondoltál? Én úgy tudom azok csak root joggal működnek,de nekem nincs rootolva a mobilom.

2012. dec. 18. 15:17
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Próbálj meg egy ilyet:


[link]

2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:

Bocs, ez az ingyenes változata:

[link]

2012. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de nincs root jogom,szándékosan leirtam. :)
2012. dec. 19. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"Alcatel One Touch 990" <-- ez már gond!

Egyébként igen. Az erősebb aksis telefonok is csak pár évig bírják jól, utána gyorsan lemerülnek.

2014. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!