Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 900-as tud avi-t...

Nokia lumia 900-as tud avi-t wmv-formtumú filmeket lejátszani?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor milyen alkalmazás kel hozzá, hogy le tudja játszani a filmeket, meg úgy egyáltalán mik azok az appok, amik szükségesek a telefonhoz? Meg még arra lennék kíváncsi, hogy a feketén, vagy a kéken látszik jobban az ujjlenyomat? :D Tudom, hogy most a 920, meg a wp8 a menő. :) De nekem elég a 900-as is. Köszi a válaszokat előre is.

2012. dec. 17. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyiért veszed a 900-at?Mert T-Mobilenál 107500,a 820 meg 112e.4500ft különbség,azt kapsz egy WP8-as két magos procival szereltet.Csak mondom,nehogy utána szidd magad.:)Egyébként Zune-on(olyan mint az iTunes,szinkronizáló program WP7-re)keresztül,ugyanúgy ráhúzod a telefonra,mint a zenéket.Legalábbis én egyszer teszteltem egy filmmel,azt átment.Ha hasznos alkalmazásokra gondolsz,hát én ezeket használom:Metrotube,AccuWeather,Bing is Beutiful,HVG,Magyar szótár,Műsorújság,Nokia Városnéző,Nemzeti sport,Tube Pro,Viber,Wikipedia,wp7. hu.Ha pesti vagy hasznos még a Nokia Tömegközlekedés appja,ill.ha nem lesz rajta gyárilag,akkor kamera extrái.Facebook appot én nem használom,mert ha beállítod,szinkronizálod a fiókot a telón,az beleolvad,azáltal értelmét veszti leszedni az appot.Az események a kapcsolatokba,a csevegő az üzenetekbe épül be azt jónapot.Lenyomatról nem tudok mondani semmit(710-em van),de ha tippelni kéne a feketén jobban látszik,mivel jobban megtörik a fény.
2012. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ. Szerintem is a feketén jobban látszik. Pedig az jobban tetszik. :d Köszi a választ hasznos volt. Ment a zöld. Tudom, hogy ott a 820. De az nem tetszik. Most eléggé gyerekes leszek, de ha nem tetszik valami kinézetre, akkor meg se veszem. A 920 formaterve nagyon bejön, de az szerintem ku..va drága. Ez az első wp-s telóm. Az androidból elegem lett... Így úgy vagyok vele, kezdésnek jó lesz... Ha veszek egy wp8-ast, akkor a leendő 900-ast neki adom öcsémnek.

Soha nem szoktam telefont venni szolgáltatónál. Csak lehúzzák a jó népet. xd


Én itt szoktam vásásrolni.


[link]

2012. dec. 18. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Oké,80 körül már megéri,csak nem tudtam mennyire vagy otthon benne,nehogy horror összegért vedd meg,azért írtam.Amúgy szerintem is minden telefon feketében az igazi,azt én kb. lesz.rom az ujjlenyomatokat.Ja,nemsoká itt a 7.8.800-asokra állítólag már jön is(WP8 helyett kapjuk,de sokkal jobb,mint a 7.5,főleg a Nokiásoknak)Persze lehet,csak fejlesztői változat,Januárra tuti itt lesz: [link]
2012. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok.Ha nem értesz hozzá ne bűvészkedj,várd meg a hivatalost,ha a Zune jelez.Téglásíthatod a telefont,ha elcseszed a nem hivatalos frissítést.(Zune=iTunes avval szinkronizálsz mindent a telóra,és az jelez ha hivatalos frissítés érkezik)
2012. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Áááá, nem vagyok egy nagy guru. De azért egy wp7-es telefonért 80-nál többet nem adnék ki én se. Valszeg, ha veszek, akkor fekete lesz. :d Szerintem is az az igazi, a kék az már nekem túl rikító, meg a fehér is. Mondjuk az már cukormázas, szal ha jól tudom az nem matt. xd A wp7.hu-t én is szoktam leskelődni. Azért is veszek inkább nokiát, mert úgy vettem észre, hogy azokra több a támogatás, mint a többi gyártó wp-s telefonjára.

Ja és nem tennék rá ilyen dzsungek főzött romokat. Pont ezt is utáltam meg a androidban is. Nem jó a gyári, keresni kell hozzá egy főzöttet romot. Xd Tiszta röhej.


Azt még had kérdezzem már meg, hogy neked nem zabálja a netcsomagod? Milyen gyakran kell töltened a telefont árammal?

2012. dec. 19. 02:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A netet úgy zabálja ahogy használod,beállítod.Nyilván ha fut a face csevegő háttérben 0-24 akkor zabálja.Itt szépen ki-be kapcsolhatsz bármit,nem android,hogy úgy fut valami a háttérben,hogy észre sem veszed.Kontrollálhatod.Az akksi fogyasztás is nyilván szoros összefüggésben áll ezzel,de simán bírja 1-1.5 napig,gond nincs vele.Rengeteg minden tud futni online(nokia és microsoft szolgáltatások),de amire nincs szükséged azt kilőheted.Nokiára tényleg több az app is,a Nokia azért pluszt ad a sajátjainak,mégis csak Nokia,csak az offline navigációt említsem.Akkor Nokia Városnéző,Nokia Közlekedés,Viber is csak a Nokiákon használható hanghívásra.Bluetooth adatküldés is csak a Nokiákon lesz a 7.8-al.Amúgy a wp7.hu-s hír azért komoly,mert az nem főzött,hanem a Nokia szerverén jelent meg,tehát nemsoká jön a 7.8,csak manuálisan a szerverről frissíteni veszélyes ha nem értesz hozzá.Majd csak érkezik ide is,én minden esetre mindennap ránézek hátha megjött már.:)
2012. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké


Kösz szépen a segítséget.

2012. dec. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!